[row]

[col span__sm=”12″]

تحویل اکسپرس

ثبت، پردازش و ارسال سفارش :
روز کاری در فروشگاه اینترنتی تی دی ای جِم از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.

فروشگاه اینترنتی تی دی ای جِم به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد.
فروشگاه اینترنتی تی دی ای جِم همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

تی دی ای جِم با شرایط ارسال سریع‌ ، خریدی لذت بخش و راحت را برای شما فراهم می کند.

شرایط ارسال :
پست جمهوری اسلامی ایران :
زمان تحویل  به خریدار مطابق با قوانین پست جمهوری اسلامی ایران است، بعد از خرید تمامی اطلاعات در مورد نحوه ی ارسال مرسوله به ایمیل کاربر و پنل کاربر ارسال خواهد شد.

تیپاکس :
زمان تحویل کالا به مقصد مطابق قوانین شرکت تیپاکس است ، بعد از خرید تمامی اطلاعات در مورد نحوه ی ارسال مرسوله به ایمیل کاربر و پنل کاربر ارسال خواهد شد.

در صورت بروز هرگونه مشگل و یا سوال و پیگیری مرسوله با شماره تماس های ما تماس بگیرید.

خسارت در هنگام حمل و نقل :
تی دی ای جِم همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است.آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به تی دی ای جِم اطلاع داده شود.

قابل ذکر است کلیه اجناس پستی دارای بیمه ی حمل و نقل می باشد .

[divider align=”center”]

[/col]

[/row]