ضمانت اصل بودن کالا

تی دی ای جِم اصالت همۀ کالاهایش را تضمین می‌کند. تضمین اصل بودن کالا بدین معناست که تمام محصولات ما اورجینال بوده و کپی یا های کپی نمیباشد و اگر محصولی را از اورجینال پل خریداری نمودید و با مراجعه به نمایندگی های معتبر متوجه شدید که  محصول خریداری شده اصل نبوده ما کفش مورد نظر را از شما پس گرفته و تمام خسارت وارده را جبران می نماییم و خریدار میتواند از مراجعه قانونی ذیربط نسبت به حقوق قانونی خود اقدام نماید.

از آنجا که تی دی ای جِم برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، به تنهایی اقدام به واردات قانونی این محصولات می کند . مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالا ها همه اصل و هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است. شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود.

قابل توجه است که کشور سازنده محصول بر روی اصالت آن تاثیر ندارد و و این برند محصول است که اصالت آن را تعیین میکند برای مثال برند آدیداس از نظر حقیقی و حقوقی در آلمان قرار دارد اما کفش های این کمپانی در کشور هایی نظیر چین، ویتنام ، اندونزی ، … و تحت لیسانس آدیداس تولید و روانه بازار میشود و این به معنی اصل بودن کالا است.